Od teď už budete vědět, co s jemnými vlasy

29. července 2012 v 12:09 | Animé |  •Hair II•
376537_359060304167140_1659372787_n_large
Nevíte si s nimi rady? Jaký zvolit střih a jak se o ně starat?
Jemné kadeře patří mezi nejnáročnější na úpravu. My vám prozradíme pár tahů, kterými uděláte své vlásky krásné. Ačkoli jemné kadeře nemusí být nutně řídké, jejich úprava může být často problematická. Existuje několik metod, které můžete použít k vytvoření bohatšího a zajímavějšího účesu.


♦ Vytvoření objemu je jeden z největších cílů u jemných vlasů. Se svým kadeřníkem byste měli vybrat střih, který je sestříhaný. Vlasy tak nejsou v jedné délce a jsou přirozeně objemnější než kdybyste měli všechny vlasy v jedné délce. Podle kvality vašich vlasů by měl kadeřník zhodnotit jejich délku. Z pravidla je ale nejlepší délka maximálně po ramena. Poraďte se s ním také o barvě. Když máte jednu barvu, vypadá váš účes opticky hladší a tím pádem i bez objemu. Vyzkoušejte velice trendy varianu, kdy vám kadeřník obarví prameny tón v tónu. Účes tak hned získá na plastičnosti a na objemu.
Tajemství nádherných kadeří začíná už ve sprše. Frekvence, s níž si umýváte vlasy. Šampony, kondicionéry, které používáte a vysoušení ​​vlasů mají obrovský vliv na podobu vašich vlasů.

♦ Nedoporučuje se mytí každý den, protože se vám budou vymývat přírodní oleje, které vlasy obsahují. Jestli se vám kštice hodně mastí, nepoužívejte každý den šampón, ale umývejte si ji jen lehkým kondicionérem. Není tak agresivní a mycí složky v něm jsou také obsaženy. Šampon používejte pak jednou či dvakrát týdně a kvalitní, se zvětšujícím objemem, který vám pomůže vaše kadeře načechrat.

♦ Technika vysoušení je také velmi důležitá. Měli byste začít vysoušet své vlasy tak, že si je hodíte dopředu a lehce je prosušíte v předklonu. Poté, s pomocí kulatého kartáče, postupujte už klasicky od spodních vrstev až nahoru a vlasy podtáčejte. Pomocníci vám můžou být pěnová tužidla, která vám také dost pomůžou zafixovat nadzvednuté kadeře. Geniální jsou vlasové pudry, které vaše kadeře nezatíží a ty pak vydrží nadýchané až do večera. Produkty však používejte v míře, aby vaše vlasy nebyly moc těžké a neztrácely přirozenost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 my-world-with-zac my-world-with-zac | Web | 29. července 2012 v 12:17 | Reagovat

Čauky, trochu sem předělávala blog a byla bych ráda, kdyby si tam jukla. Předem díky, sory za reklamu a máš moc hezkej blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama